Polymeta – metawyszukiwarka i narzędzie do tworzenia klastrów

Artur Machlarz ByArtur Machlarz

Polymeta – metawyszukiwarka i narzędzie do tworzenia klastrów

Polymeta to metawyszukiwarka organizująca wyniki wyszukiwania w klastry prezentowane graficznie lub pod postacią zwykłej listy. Wyszukiwarka Polymeta prezentuje wyniki z najpopularniejszych wyszukiwarek (ich listę można ograniczyć, ale nie można sterować wagą poszczególnych źródeł, jak na przykład w Whonu) i w oknie z wynikami przedstawia listę hierarchicznie uporządkowanych klastrów, wyniki ze stron www oraz podstawowe wyniki z listy plików graficznych, newsów i blogów. Graficzne przedstawienie listy klastrów pod postacią interaktywnej topics map umożliwia należąca do Polymeta wyszukiwarka AllPlus.

PolyMeta
Wyniki wyszukiwania w Polymeta

Polymeta to nie tylko wyszukiwarka, ale także narzędzie do tworzenia klastrów z dowolnych stron internetowych lub wyników wyszukiwania ze wskazanych domen(Websitecluster) lub większych tekstów (Polycluster).


Wyniki wyszukiwania dla terminu „Karkonosze” ograniczonego do domeny „wroclaw.pl”.

AM.

O autorze

Artur Machlarz

Artur Machlarz administrator

Od 2005 pracuje jako infobroker, zajmuje się wyszukiwaniem i opracowywaniem informacji. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych baz danych. Jako pracownik naukowy zajmuje się modelami przetwarzania informacji w systemach rozproszonych. Lubi się wspinać i grać na kontrabasie.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.