Omgili – poszukiwanie opinii

Artur Machlarz ByArtur Machlarz

Omgili – poszukiwanie opinii

Omgili jest wyszukiwarką wertykalną ograniczającą wyniki przeszukiwania do forów dyskusyjnych i grup dyskusyjnych. Wyniki wyszukiwania można sortować względem daty i zawartości. Poszukiwanie może być ograniczone do forów w odpowiednich domenach, językach, postów z przedziałów czasowych, forów określonego typu itp. Wyszukiwarka dopuszcza używanie znaków maskujących i podstawowych operatorów Boole’a.

Omgili nie działa w tej chwili bez zarzutu. Do opinii na forach w języku polskim dotyczących wpisanych w wyszukiwarkę terminów prędzej można dotrzeć przez Google (chociażby wpisując tylko ‚[termin] forum’) niż przez Omgili. Może z czasem ilość indeksowanych stron trochę się zwiększy, dzięki czemu wyszukiwarka będzie nieco bardziej funkcjonalna.

AM.

O autorze

Artur Machlarz

Artur Machlarz administrator

Od 2005 pracuje jako infobroker, zajmuje się wyszukiwaniem i opracowywaniem informacji. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych baz danych. Jako pracownik naukowy zajmuje się modelami przetwarzania informacji w systemach rozproszonych. Lubi się wspinać i grać na kontrabasie.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.