INTELWAYS – kolejna wygodna metawyszukiwarka

Artur Machlarz ByArtur Machlarz

INTELWAYS – kolejna wygodna metawyszukiwarka

INTELWAYS to całkiem poręczna metawyszukiwarka (czy może raczej multiwyszukiwarka). Pozwala w wygodny sposób przełączać się między źródłami, które przeszukujemy: tak między poszczególnymi wyszukiwarkami (Yahoo, Google itd.), jak i rodzajami serwisów (blogi, grafika, serwisy społecznościowe, YouTube, Delicious itd.). Nad polem do wpisywania zapytań mamy do dyspozycji kategorie: General, Images, News, Video, Business, Files i parę innych. Do każdej z tych kategorii przypisanych jest kilka lub kilkanaście serwisów wyszukiwawczych lub katalogów.

 

Dużą zaletą tej wyszukiwarki jest szybkość działania. Jednak jeśli chodzi o możliwości, dużo jej brakuje do o wiele bardziej rozbudowanej Whonu (patrz post o Whonu na niniejszym blogu).

AM.

O autorze

Artur Machlarz

Artur Machlarz administrator

Od 2005 pracuje jako infobroker, zajmuje się wyszukiwaniem i opracowywaniem informacji. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych baz danych. Jako pracownik naukowy zajmuje się modelami przetwarzania informacji w systemach rozproszonych. Lubi się wspinać i grać na kontrabasie.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.