Co nowego w Hakii?

Artur Machlarz ByArtur Machlarz

Co nowego w Hakii?

Hakia informuje, że ostateczna wersja wyszukiwarki zostanie prawdopodobnie uruchomiona już „w pierwszej połowie” 2008 roku. Zgodnie z prezentowanymi przez Hakię wynikami sondażu przeprowadzonego wśród użytkowników, aktualnie względnie zadowolonych z działania wyszukiwarki w wersji beta jest całkiem sporo. Ale używających wyłącznie Hakii, albo „przede wszystkim” Hakii jest tylko 23% osób, które wzięły udział w sondażu. Kolejnych 24% deklaruje używanie Hakii „pół na pół” z inną wyszukiwarką.

Wyniki wyszukiwania w Hakii w zasadzie nadal są takie jak były – niedoskonałe. Hakia jednak na pewno skutecznie pracuje nad uatrakcyjnieniem wyszukiwarki: na pewno ScoopBar i „Hakia MeetOthers” to pomysły praktycznie i estetycznie znakomite. Może wysiłki w najbliższych miesiącach sprawią, że wyniki wyszukiwania staną się równie atrakcyjne, co dodatki do wyszukiwarki.

AM.

O autorze

Artur Machlarz

Artur Machlarz administrator

Od 2005 pracuje jako infobroker, zajmuje się wyszukiwaniem i opracowywaniem informacji. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych baz danych. Jako pracownik naukowy zajmuje się modelami przetwarzania informacji w systemach rozproszonych. Lubi się wspinać i grać na kontrabasie.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.