ManagedQ – przeszukiwanie wyników

Artur Machlarz ByArtur Machlarz

ManagedQ – przeszukiwanie wyników

ManagedQ jest wyszukiwarką, która pokazuje zrzuty ekranów wyszukanych stron a następnie

– analizuje zawartość wyników wyszukiwania i przedstawia ją w postaci listy terminów należących do odpowiednich kategorii (ludzie, miejsca, rzeczy)

– po wskazaniu przez użytkownika terminu z listy (lub wpisaniu terminu nie znajdującego się na liście), pokazuje miejsca na stronach znajdujących się na liście wyników, w których znajdziemy dany termin.

Dzięki temu, że wskazany przez nas termin jest pokazywany na zrzucie strony (więc w szerszym kontekście), szybciej możemy ocenić, czy strona jest z naszego punktu widzenia przydatna.

ManagedQ

ManagedQ w aktualnej wersji jest aplikacją niestety dość wolną i posiadającą jeszcze kilka istotnych niedociągnięć. Na jednej stronie z wynikami wyszukiwania znajduje się jedynie sześć linków ze zrzutami ekranów. Nawigacja w wynikach nie jest w związku z tym zbyt wygodna. Przeszkadzać mogą także różne niedociągnięcia w grafice.
AM.

O autorze

Artur Machlarz

Artur Machlarz administrator

Od 2005 pracuje jako infobroker, zajmuje się wyszukiwaniem i opracowywaniem informacji. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych baz danych. Jako pracownik naukowy zajmuje się modelami przetwarzania informacji w systemach rozproszonych. Lubi się wspinać i grać na kontrabasie.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.