Swicki Eurekster kończy działalność?

Artur Machlarz ByArtur Machlarz

Swicki Eurekster kończy działalność?

Od około tygodnia nie działa strona Eurekster a wraz z nią przestały działać wszystkie wyszukiwarki Swicki (por. wcześniejszy post). To jest też powodem zniknięcia ze strony info-bloga widgeta z naszą wyszukiwarką Swicki.

We wpisie na ReadWriteWeb z 22 maja możemy przeczytać, że właściciele Eurekster mają nadzieję na uruchomienie serwisu w najbliższym czasie. Jednak prezentowane na ReadWriteWeb dane dotyczące spadku popularności serwisu sugerują jego upadek. Wielka szkoda.

W związku z upadkiem (zniknięciem na dłużej?) Eurekster, widget z wyszukiwarką Swicki zastąpimy niedługo widgetem z ułatwiającą przeszukiwanie zawartości bloga wyszukiwarką Quintura, indeksującą zawartość postów i generującą dynamiczne chmury tagów.

AM

O autorze

Artur Machlarz

Artur Machlarz administrator

Od 2005 pracuje jako infobroker, zajmuje się wyszukiwaniem i opracowywaniem informacji. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych baz danych. Jako pracownik naukowy zajmuje się modelami przetwarzania informacji w systemach rozproszonych. Lubi się wspinać i grać na kontrabasie.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.